Video Sources 1361 Views

  • VİP HD FASThotstream.club
Sıradan Bir Kadın – Nur eine Frau izle

Sıradan Bir Kadın – Nur eine Frau izle

May. 09, 2019Germany90 Min.
Oyunuz: 0
9 1 Oyla
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Sıradan Bir Kadın – Nur eine Frau izle Türkçe dublaj Sıradan Bir Kadın full izle tek parça altyazılı hd 1080p kalitede seyret Sıradan Bir Kadın Film Konusu; Sherry Hormann’ın, Sıradan Bir Kadın’ı, Bavarian Film Awards’da “En iyi yönetmen” ödülü dışında iki de adaylığı var. Toplum olarak hiç de yabancısı olmadığımız bir töre cinayetini izliyoruz. Gerçek bir hikayeye dayanan film, şubat 2005’te, Kürt kökenli Alman bir kadın olan 23 yaşındaki Hatun Aynur Sürücü’yü odağına alıyor.

Sıradan Bir Kadın izle

Aynur en küçük erkek kardeşi tarafından Berlin otobüs durağında vurularak bir namus cinayetine kurban gitmişti. Bu, filmin sonucu hakkında ipucu vermiyor, en başından beri mezarın ötesinden tutkulu bir anlatım sağlayan merkezi karakterin kaderini gizlemiyor. Anlatım, Aynur’un (Almila Bağrıaçık) karakterinin hem ölümüne yol açan olaylara katılıp hem de beyaz perdedeki bu gezinin yararına bir yorum sunmasına izin veriyor. Ailesinin katı islam kurallarını reddederken, tamamen teması koparabilmek için onları aşırı seven bir kadının hayatıyla meşgul olma çabası.

Nur eine Frau izle

Aslında bu ABD doğumlu, Alman-Amerikalı yönetmen Sherry Hormann’ın kadın meselelerine ilk kez odaklandığı film değil. Waris Dirie’nin anılarına dayanan Çöl Çiçeği’ni hatırlayan izleyiciler olacaktır. Bu filmde ise Hormann biraz stilize bir yaklaşım benimsemiş. Gerçek Aynur’un fotoğrafları ve video görüntüleri serpiştirilmiş ve 16 yaşındaki Aynur’un Türkiye’deki kuzeni ile düzenlenmiş evliliğini açıklayan bir prolog sırasında siyah, beyaz ve kırmızı renkler göze çarpıyor. Kırmızı akan film boyunca devam ediyor, her bir karakter ekranda koyu kırmızı bir yazıyla tanıtılıyor. Siz de izlerken Aynur’u hissedecek onun sesine kulak vereceksiniz. Herkese iyi seyirler.

Sıradan Bir Kadın – Nur eine Frau izle
Orijinal İsmi Nur eine Frau
IMDb Puanı 7.8 460 votes
TMDb Puanı 6.9 12 votes
Paylaşımlar5

Benzer Başlıkları

Ammonite izle – Romantik
Kızma Birader Ludo Hint Filmi izle
İlk Sevişme – Une vraie jeune fille izle
Yakıcı Bir Yaz izle
Caligola izle – Caligula
Özgürlük Yolu izle Into the Wild
Camdaki Komşu – The Neighbor in the Window izle
Altın Eldiven izle
Müzakere – The Negotiation (2018) izle
Kirli, Çürük ve Adi izle
Jaddi Sardar izle
Creed II Efsane Yükseliyor izle
filmleri izle film izleme film izle betpark supertotobet onwin melbet nerobet