Video Sources 1140 Views

  • VİP HD FASThotstream.club
Villains izle

Villains izle

Sep. 20, 2019United States89 Min.R
Oyunuz: 0
9 1 Oyla
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Villains izle Türkçe dublaj Villains full izle tek parça altyazılı hd 1080p kalitede seyret Villains Film Konusu; Kötü adamlar, soygun yapa yapa Florida’ya gitmenin hayalini kuran Bonnie & Clyde özentisi, Mickey (Bill Skarsgård) ve Jules (Maika Monroe)’un benzin istasyonunu soymasıyla başlıyor.

Villains izle

Issız yollardan kaçarken, dikkatsizlikleri sonucu araçlarının yakıtı biter. Kasıtlı olarak seçtikleri tenha ve ıssız yollara rağmen, aracın durduğu yere fazla uzak olmayan bir ev gözlerine çarpar.

Villains filmi izle

Sevgi ve tutku dolu çiftimiz evde kimsenin olmadığını görüp, eve zorla girmeye karar verir. Başarısız bir şekilde garajdaki arabanın anahtarlarını arayıp bulamadıktan sonra, benzini o arabadan çekip kendi araçlarına koymaya karar verirler.

Villains full izle

Benzini koymak için bir kap ararken, Mickey ve Jules bodrum katına girdiklerinde, duvar boyunca bir boruya zincirlenmiş küçük bir kız olan (Sweetiepie) Ballıçörek (Blake Baumgartner) ile karşılaşırlar. Onu geride bırakmaya gönlü razı gelmeyen sevgi dolu ikili, Ballıçöreği kurtarmanın bir yolunu arar. Ne yazık ki, bu esnada ev sahipleri Gloria (Kyra Sedgwick) ve George (Jeffrey Donovan) eve çoktan gelmiştir!

Villains izle
Villains izle
Villains izle
Villains izle
Orijinal İsmi Villains
IMDb Puanı 6.2 3,414 votes
TMDb Puanı 6.5 36 votes
Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

Erkeğin Derdi Ceviz Kırmak izle
Uyuşturucunun Etkisinde – Bodhai Yeri Budhi Maari izle
Büyük Budapeşte Oteli izle
Shortbus izle
Mulan izle 2020
Aşk Enkazı izle
Benim Güzel Idaho’m izle
Amerikalı Kadın izle
Şeker Kız Candy izle
Vizontele izle
Ip Man Kung Fu Master izle
Acı ve Zafer izle
filmleri izle film izleme film izle canlı bahis siteleri