Video Sources 16335 Views

  • VİP HD FASThotstream.club
Tenet izle

Tenet izle

Jul. 15, 2020United States, United Kingdom
Oyunuz: 0
5.3 127
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Tenet izle Türkçe dublaj Tenet full izle tek parça altyazılı hd 1080p kalitede seyret Tenet Film Konusu; Christopher Nolan’ın büyük bütçeli yeni filmidir. Çekimlerinin bir kısmı Estonya’da gerçekleşen filmin kadrosunda Robert Pattinson, John David Washington, Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh ve Michael Caine gibi Tenet izle ünlü isimler yer alıyor.

Tenet Filmini izle

Memento, The Dark Knight, Inception gibi filmleri sinema dünyasına kazandıran ve kendi döneminin en iyi yönetmenleri arasında gösterilen Christopher Nolan’ın bu yılın başında duyurulan yeni filmi için hazırlıklar sürerken, film hakkında yeni detaylar da ortaya çıkmaya devam ediyor. Variety’nin haberine göre Nolan’ın yeni filmi Tenet adını taşıyor. Tenet, özellikle dini veya felsefi bir öğretideki temel bir inanç anlamına geliyor. Ancak filmin ismini tam olarak nereden aldığı şimdilik belirsizliğini koruyor. Tenet anlam ifade eden bir sözden ziyade bir karakter ismi olması da mümkün.

Tenet Full HD izle

Tenet izle uluslararası casusluk, zaman yolculuğu ve evrim etrafında dönen bir eylem epik olarak tanımlanmaktadır.

Tenet Türkçe Dublaj izle

Tenet Filmi, 17 Temmuz 2020’de vizyona girecek. Knight, Inception, Interstellar ve Dunkirk filmleriyle ilgi çeken Nolan, Tenet için vizyon tarihi belli oldu.

Orijinal İsmi Tenet
Paylaşımlar186

Benzer Başlıkları

Ip Man 4: Final izle
Killerman izle 2019
Guns Akimbo izle
Midway izle
Star Wars 9 Yıldız Savaşları Bölüm 9 izle
Matrix 1 izle
Mumya 1 izle
Baahubali 2 izle
Kod Adı: Angel izle Angel Has Fallen
Stuber izle
Matrix 2 Reloaded izle
300 Spartalı izle
filmleri izle film izleme film izle canlı bahis siteleri