Video Sources 36 Views

  • FİLMCİ DAYI VİPhotstream.club
Max Cloud izle

Max Cloud izle

Dec. 18, 2020United Kingdom
Oyunuz: 0
7 1 Oyla
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Max Cloud izleme Film 1990 yılında geçmektedir. Genç Sarah Max Cloud adlı oyun başta olmak üzere bir video oyunu bağımlısıdır. Sarah’ın babası ise onun bu kadar çok oyun oynamasına üzülmektedir. Sarah’ın onu dinlememesinin üzerine oyun konsolonun kontrol kolunu ondan alır ve haftasonu oyun oynamasını yasaklar. Bunun üzerine Sarah her gün sonsuza kadar oyun oynayabilmeyi diler.

Max Cloud Filmi Full izle

Tam o sırada oynadığı oyun Max Cloud’da ekranda bulunan Uzay Cadısı adlı karakter onu duymuştur. Dileğini gerçekleştiren Cadıi, Sarah’ın, Max Cloud adlı oyunun içine girmesini sağlamıştır. Max Cloud adlı karakter kendisinin galaksiler arası bir barış koruyucusu olduğun söylemektedir.  Max Cloud  720p Hd izle Sarah oyunda onun aşçısı olan karakterin içine girmiştir ve oyunu artık bu dünyadan sonsuza kadar oynayabilecektir. Sarah bu durumun aslında iyi olmadığını ve gerçek dünyaya gitmek istediğini fark edecektir.

Max Cloud türkçe dublaj izle

Sarah çok sevdiği video oyunun içine hapsolduğu sırada arkadaşı Kovboy onun evine gelmiştir. Kovboy, Sarah’ın sesini duyabilmekte fakat odada görememektedir. Sarah ona oyun konsolunun içerisinden seslenmektedir. Buna inanmakta zorlanan Kovboy sonradan buna ikna olup onun oyundan çıkması için oyunu bitirmeleri gerektiğini düşünür. Bu fikirde anlaşan ikili oyunu oynamaya başlar. Kovboy yanında getirdiği kontrol kolu ile Sarah’ı oyunda yönlendirmektedir. Max Cloud tek parça izle  Bu sırada Max Cloud’un gemisi hapishane olarak kullanılan bir gezegene acil iniş yapmıştır ve kullanılamaz haldedir. Gezegende bulunan şeytani karakter Revengor gemiyi ele geçirmek isteyecektir. İkili oyunu bitirmek için Revengor’u yenip gezegenden kurtulmalıdır.

Max Cloud izle
Max Cloud izle
Max Cloud izle
Orijinal İsmi Max Cloud
IMDb Puanı 5.7 1,346 votes
TMDb Puanı 8 1 votes

Yönetmen

Martin Owen
Yönetmen

Oyuncular

Paylaşımlar1

Benzer Başlıkları

Bebek Bakıcısının Canavar Avlama Rehberi izle 720p
Gerizekalılar – Idioterne izle
Brightburn izle – Şeytanın Oğlu
Aşk Sarhoşu izle
Alita Savaş Meleği izle – Battle Angel
Hayal Adası – Fantasy Island izle
Kırık Kılıçlar Son Görev – Broken Swords The Last In Line izle
Sihirli Güreşçi izle
Willoughby Ailesi izle
Gorilla izle
Walkaway Joe izle 2018
The Suicide Squad izle Gerçek Kötüler 2

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website

filmleri izle film izleme film izle canlı bahis siteleri