Video Sources 6180 Views

  • Filmci Dayı Viphotstream.club
Tomris Hatun izle

Tomris Hatun izle

Oct. 01, 2019Kazakhstan156 Min.
Oyunuz: 6
7.6 49
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Tomris Hatun izle türkçe dublaj Tomris Hatun full izle altyazılı 1080p hd kalitede tek parça seyret Tomris Hatun film konusu; Yetenekli bir savaşçı olmak için çabalayan Tomiris, yaşadığı kayıpların ardından Saka Türkleri’ni kendi otoritesi altında birleştirmek için zorlu bir mücadeye girişir.

Tomris filmi izle

Terihin en güçlü kadın savaşçılarından olan, Türk savaşçı Tomris Hatun’u özellikte Pers kralı 2. Kyros’u kendi kanıyla doldurduğu fıçı içerisinde boğarak öldürmesi tüm tarihi duygularımızı yerinden Tomris filmi izle oynatan bir hamleydi. Pers kralı, Kyros özellikle katlettiği insanların kanından haz alırken, Tomris Hatun’un krala son sözü ise, “Sen insanların kanını içmeye doymazdın, al şimdi kendi kanında boğul” olmuştur.

Tomris Hatun izle

Kadın savaşçı Tomris hatunun savaşlarla dolu hayatını ele alan film, Kıskaç altındaki topraklarını müdafa edip tüm savaş taktiklerini kusursuz uygulayan Tomris Hatun, egemen olduğu topraklara güç katmak için Saka ve İskitli’leri himayesi altına almak ister. Baş rollerde Almira Tursyn, Adil Akhmetov, Erkebulan Dairov isimlerinin yer aldığ Tomris Hatun filminin yönetmenliğini ise, Akan Satayev yapmaktadır. Savaş ve Tarihi filmler kategorisinde yer alan bu güzel film 8.1 imdb puanı ile değerlendirilmiştir. Çekimi 2017’de başlayan Tomris Hatun filmi, 2018 son aylarında tamamlanmış özellikle görsel efektleri ile sinema jurisinden tam not almıştır. Bu filmin çekimlerinde en çok zorlananlar ise hiç şühesiz kadrodaki oyunculardı zira yazın en sıcak aylarında çekimi yapılırken, özellikle kalın kıyafetler ve zırh giymeleri çekimlerde çektikleri zorlukları Tomris Hatun izle bizlere özetliyor. Tarihi bir ünvanla Dünyanın en güçlü Türk savaşçısı olarak bilinen Tomris Hatun, 2019 Kazakistan yapımıdır. Sitemizden bozkırın kraliçesi efsane savaşçı Tomris Hatun izleyen seyircilerimize keyifli seyirler dileriz..

Tomris Hatun izle
Orijinal İsmi Tomiris
IMDb Puanı 6.9 177 votes

Yönetmen

Akan Satayev
Yönetmen

Oyuncular

Paylaşımlar99

Benzer Başlıkları

Gecenin Rengi izle -Color of Night
Dolly Kitty Aur Woh Chamakte Sitare izle
After 2 We Collided izle Full 1080P
Saatler izle – The Hours
Elveda Emmanuelle 3 izle
Suyun Sesi izle The Shape of Water
Sakın Dinleme izle
Diverted Eden izle
Midway izle
Çiçero izle
Pi’nin Yaşamı izle
Köpekler izle – Straw Dogs (1971)
filmleri izle film izleme film izle betpark supertotobet onwin melbet nerobet