Video Sources 4617 Views

  • VİP HD FASThotstream.club
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Theresa ve Allison izle Türkçe dublaj Theresa ve Allison full izle tek parça altyazılı hd 1080p kalitede seyret Theresa ve Allison Film Konusu; Theresa bir gece sokakta yürürken bir kadına rastlar. Kadınla birbirlerinden çok hoşlanırlar ve birlikte olurlar. Ancak Theresa’nın bilmediği çok kötü bir şey vardır ve bu kadın aslında bir vampirdir.

Theresa ve Allison izle

Asıl amacı Theresa’dan beslenip onu öldürmektir ancak Theresa’nın kanındaki alkolden dolayı sarhoş olur ve yanlışlıkla Theresa’yı vampire dönüştürür. Sabah uyanıp vampir olduğunu anlayan Theresa ne yapacağını şaşırır. Yaşadığını anlamaya çalışan Theresa yolda yürürken Allison ile tanışır. Allison ile birbirlerinden hoşlanırlar. Ancak Allison aslında önemli bir vampir ailesinin üyesidir ve bu aile yaptıkları katliamla, insanları öldürmeleriyle tanınıyordur.

Theresa ve Allison filmi izle

Theresa ise tam aksine vampir olmaktan kurtulmanın yollarını arıyordur. Allison, Theresa’ya aslında nasıl bir katil olduğunu anlatmaz ve sanki Theresa’ya yardım ediyormuş gibi gözükmeye çalışır ama Allison’un tek amacı Theresa’yla birlikte olmak ve insanları öldürüp kanlarını emmektir.

Theresa ve Allison full izle

Yönetmenin gerçek hayattaki kan emicileri filmde bir vampir Theresa ve Allison izle betimlemesi ile seyirciye sunduğu ve aslında ibret alınması gereken bir filmde herkese iyi seyirler diliyoruz.

Theresa ve Allison izle
Theresa ve Allison izle
Orijinal İsmi Theresa & Allison
IMDb Puanı 7 962 votes
TMDb Puanı 5.5 2 votes

Yönetmen

Jeremiah Kipp
Yönetmen

Oyuncular

Paylaşımlar81

Benzer Başlıkları

Feuchtgebiete – Wetlands (2013) izle
Şuursuz Aşk izle
Alvin ve Sincaplar 2 izle
Flora and Ulysses izle
Babamın Kanatları izle
Sylvie’nin Aşkı izle
Apokalipto izle – Apocalypto
Mortal izle – Fantastik
The Fortuner izle
Özgürlüğün Elli Tonu izle
Super Deluxe izle
Gerizekalılar – Idioterne izle
filmleri izle film izleme film izle betpark supertotobet onwin melbet nerobet