Video Sources 3101 Views

  • Filmci Dayı VİPhotstream.club
The Guitar – Gitar (2008) izle

The Guitar – Gitar (2008) izle

Nov. 07, 2008United States95 Min.R
Oyunuz: 0
9 1 Oyla
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

The Guitar – Gitar 2008 izle Türkçe dublaj Gitar full izle tek parça altyazılı hd 1080p kalitede seyret Gitar Film Konusu; Mekan olarak New York’ta, daha çok sanat filmi sevenlere yönelik, içinde özgür aşk kırıntıları da olan bir The Bucket List düşünün. Amy Redford’un ilk filmi The Guitar’ı kabaca böyle tanımlamak mümkün. Ama doğrusu bu kıyaslama da filme haksızlık olur.

The Guitar izle

Çünkü Saffron Burrows’un incelikli oyunculuğuyla sürüklediği The Guitar sürprizlerle dolu. Melody Wilder, aynı gün içinde hem çalıştığı şirketteki sıkıcı işinden atılır, hem de aynı derecede sıkıcı sevgilisi tarafından terk edilir. Üçüncü darbe ise, kelimenin gerçek anlamıyla öldürücü bir darbedir. Doktor (Janeane Garofalo) ona, ameliyat edilemeyen türden bir gırtlak kanseri olduğunu söylüyor.

Gitar izle

İki ay ömrü kalmış. Melody bunun üzerine düşünüp taşınıyor, ömür boyu biriktirdiği parayı çekip gününü gün etmeye karar veriyor. Büyük, çok güzel bir daire kiralıyor, bir sürü eşya alıyor, kredi kartlarını sonuna kadar kullanıyor. Bununla da yetinmiyor. O güne kadar herkesten “Küçük Kibritçi Kız” muamelesi gördüğü için hayattan başka yönlerden de tat almaya çalışıyor.

Gitar filmi izle

Kapısına gelen meslek erbabı ile, mobilyaları taşıyan Rosco (eşsiz İsaach de Bankole) ve pizzacı kız Cookie ile (Paz de la Huerta) ilişkiye giriyor. Dairesini mum ışığı ve egzotik çarşaflarla süslüyor. Böylece insanın vakti sınırlı olunca, para da önemini kaybedince, sınırsız imkanlara sahip olabileceğini birinci elden kanıtlıyor. Ama bütün bu imkanlar arasında Melody için en önemlisi, kırmızı gitarı. Kısa geri dönüşlerle gördüğümüz mutsuz çocukluğunda hep böyle bir elektro gitarın hayalini kurmuş. Redford The Guitar’da sonunda kendi sesini bulan bir insanın hikâyesini anlatıyor

The Guitar – Gitar (2008) izle
The Guitar – Gitar (2008) izle
The Guitar – Gitar (2008) izle
The Guitar – Gitar (2008) izle
The Guitar – Gitar (2008) izle
Orijinal İsmi The Guitar
IMDb Puanı 6.5 2,861 votes
TMDb Puanı 6.2 20 votes

Yönetmen

Oyuncular

Adam Trese isMr. Laffs
Mr. Laffs
David Wain isPhone Man
Phone Man
Bill Camp isPa Wilder
Pa Wilder
Richard Short isLoser Musician
Loser Musician
Paylaşımlar5

Benzer Başlıkları

Beyaz Kaplan izle 2021 Netflix
Yıldızlararası izle
Kabir Singh izle
Çıplak Ten izle – Live Flesh
Türk İşi Dondurma izle Tarih filmi
Ağır Romantik izle
Q izle Erotik Q-Desire
Biz Böyleyiz izle Sınırsız
Hillbilly Elegy izle NETFLİX
Babam ve Oğlum izle
Yeşil Şövalye – The Green Knight (2020) izle
Laal Kaptaan izle
filmleri izle film izleme film izle betpark supertotobet onwin melbet nerobet