Video Sources 766 Views

  • Filmci Dayı Viphotstream.club
All Day and a Night izle HD 720P

All Day and a Night izle HD 720P

May. 01, 2020United States121 Min.R
Oyunuz: 0
9.5 2
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

All Day and a Night Türkçe dublaj izleme altyazılı

2020 yılında yayınlanan All Day and a Night filmi izleyicilere ve filmseverlere dram , korku , hüzün yaşatmak ve izletmek isteyen bir filmdir . Bir siyahi vatandaşın zorluklarinive hayat hikayesini anlatan dram  filmdir .

her ne olursa olsun yaşamaya ve yaşadıklarını unutmaya çalışan bu genç ve  bir siyahi vatandaşın hikayesi yer konuşturmaktadır . İzleyicilere zamanın kötü kullanımı ve istemsizce gelişen olaylar yer almasını sağlar ve göstermektedir.

All Day and a Night Konusu ve Oyuncuları

Babasının yaptığı suçları ve hataları yapmak asla istemeyen Jahkor’in hikayesini konu almakta olan All Day and a Night filmi 2020’de dram yapımı olarak Netflix’in içinde ve yayına aldığı izlenen filmler arasındadır.

Suç işlemekte olan ve hapiste olan babası gibi biri olmak istemeyen Jahkor’un ailesi onu parmaklıklar arasında görmek ve suça bulaşmamasını asla istemektedir. Fakat talihsiz bir

şekilde suça bulaşıp kendini hapiste bulan Jahkor zamanda sevgilisinin hamile olduğunu öğrenmiştir ve buna çok üzülmektedir .

Annesiyle bu zaman kadar yaşayan genç aslında Oakland şehrinde rap müziği yapma ve yazma hayalleri kurmaktadır. Kendisi sorumluluklarını yerine getirmek için

elinde geldiğince çabalamaya çalışıyor ve yanlış tercihi ve yanlış bir yola sürüklenmesiyle birlikte hapsi girmiştir. Burada bir süre boyunca babası ile kendi hayatı arasında düşünme fırsatı bulmaktadır .

Jahkor bağlantıyı anlamaya başlamaktadır. Kendini keşfetmek için çıktığı bu yolculukta çete savaşları arasına girişmesi , rapçi olma hayelleri ve babası ile benzer kaderi paylaşıyor olmasına anlatılmaktadır.

Yönetmenin Joe Robert Cole olduğu ve aynı zamanda seneryonun da Joe Robert Cole a ait olduğunu görmekteyiz ve oyuncular şu şekilde listelenmiştir ;

Ashton Sanders, Christopher Meyer ,Jalyn Hall, Jeffrey Wright, Yahya Abdul-Mateen II .

All Day and a Night türkçe dublaj full hd izle

All Day and a Night izle HD 720P
Orijinal İsmi All Day and a Night
Paylaşımlar1

Benzer Başlıkları

Paddleton izle 2019
Crawl – Ölümcül Sular izle
Dayı Bir Adamın Hikayesi izle
Hayatın Kıyısında – All the Brig izle
Las elegidas izle – Seçilmişler
Dirty Sexy Saint izle
Gutterbug izle
Coffee & Kareem izle Full Aksiyon
Aşk Sarhoşu izle
Nine 1/2 Weeks – Dokuz Buçuk Hafta izle
İçimdeki Güneş izle – Let the Sun Shine
1917 izle

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website

filmleri izle film izleme film izle betpark supertotobet onwin melbet nerobet